Rychlý kontakt

logo


Waressan cz, s.r.o.
Vranovská 68/21
614 00 Brno
tel: 606 592 009
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Waressan cz s.r.o. - ekatalog.czLikvidace, sanace azbestu - ekatalog.cz

Likvidace azbestu

Azbest, azbestová krytina, ekologická likvidace azbestu


Kde všude se můžeme potkat s nebezpečným azbestem?
azbestova vlaknaAzbest(asbestová vlákna) byla používána z důvodu vysoké tepelné odolnosti jako izolační materiál, brzdové obložení, těsnící vložky, ohnivzdorné textilie,  azbestové nitě a materiál pro zpevnění trubek. Největší měrou byl azbest využíván ve stavebnictví a tam dnes také představuje největší problém. V mnoha stavbách ho můžeme zjistit ve střešních a podlahových krytinách, v plášti lehkých příček, ventilačních rourách, dlaždicích, tepelné izolaci kotlů, vodovodních a odpadních trubkách, elektrické izolaci, požárních uzávěrech ve stropních dutinách, stoupačkách, podhledech, protipožárních nástřicích či fasádách. Při namáhání azbestových materiálů se mohou uvolňovat ostrá vlákénka, která mohou způsobovat rakovinu plic.

Používání azbestu ve stavebnictví je v dnešní době přísně zakázáno. Odvoz a likvidace azbestu podléhádemontáž azbestových panelů v kontrolovaném pásmu nejpřísnějším předpisům. Rozhodně se vyvarujte manipulaci s azbestovým odpadem. Likvidaci azbestového odpadu a jeho odvoz svěřte specializované firmě. 
Firma Waressan cz s.r.o. má profesionální vybavení a proškolené pracovníky. Umíme azbest bezpečně zlikvidovat a odvést, o čemž vypovídá celá řada námi realizovaných zakázek. Rada: vždy vyžadujte od realizační firmy povolení Krajského úřadu ke sběru a likvidaci tohoto odpadu.

Pro bližší informace či cenovou kalkulaci nás
kontaktujte na telefonu 606 592 009 nebo na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Provádíme likvidace azbestu:

- inspekční činnost na zjišťování přítomnosti azbestu

- sanace azbestových zátěží

- likvidace azbestových střech

- demontáž obložení s obsahem azbestu

- demontáž boletických panelů s obsahem azbestu

- sanaci objektů zasažených azbestem

- demolice objektů s výskytem azbestu